Abecadło

Nasza placówka wyróżnia się bogatą ofertą edukacyjną. W ramach czesnego oferujemy m.in.: warsztaty, wyjazdy, imprezy i uroczystości, koncerty, teatrzyki.

Przedszkola Abecadło

UWAGA RODZICE!!!

Z radością informujemy, że nasza placówka będzie czynna od środy 6 maja. Wprowadzamy wiele istotnych zmian, dlatego prosimy o zapoznanie się z naszymi obostrzeniami. Wszelkie działania mają na celu zapewnić możliwie wysoki poziom bezpieczeństwa Państwa dzieci, dlatego liczymy na współpracę.

UWAGA RODZICE!!!

Szanowni Państwo! Czy wiecie, że czas, w którym nie mogliśmy przyjmować dzieci przeznaczyliśmy na podnoszenie standardów funkcjonowania naszej placówki W ostatnich tygodniach przeprowadzono liczne prace remontowo - porządkowe, po to, by zapewnić naszym wychowankom możliwie najwyższy komfort nauki i zabawy. We wszystkich salach została wymieniona i zainstalowana klimatyzacja, a ściany odświeżone Jesteśmy pewni, że bajkowa klatka schodowa zachwyci nasze żłobkowe maluchy. Zapewniamy, że wszystkie pomieszczenia (w tym zabawki oraz wyposażenie) zostały gruntownie wyczyszczone i odkażone. Z niecierpliwością czekamy na dzień, kiedy zawitają do nas wszystkie dzieci, by wspólnie cieszyć się pozytywnymi zmianami.

REKRUTACJA !!!

Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021 dobiega końca. Pozostało kilka wolnych miejsc do grup przedszkolnych i żłobkowych. W naszej placówce realizujemy roczne przygotowanie przedszkolne - zapraszamy do "zerówki".

z Przedszkola Abecadło

PROJEKT JAJKO

W tym roku po raz kolejny rozpoczęliśmy PROJEKT JAJKO. W poniedziałek 9 marca kurze jaja trafiły do specjalnego inkubatora, by tam – w odpowiednich warunkach czekały na wyklucie. Oczekiwanie na

Przedstawienie „Czarownica Próchnica”

Grupa Prima to jedna z naszych ulubionych grup teatralnych. 5 marca aktorzy gościli w naszym przedszkolu z edukacyjnym spektaklem pt. “Czarownica Próchnica”. Przedstawienie miało na celu uświadomienie naszym przedszkolakom jak

Dlaczego My?

Ponieważ ABECADŁO to najlepsze przedszkole w Zielonce! Przedszkole Niepubliczne ABECADŁO w Zielonce zostało wpisane do Ewidencji Placówek Niepublicznych Gminy Zielonka. Przedszkole mieści się w wolnostojącym budynku. Posiada pięć słonecznych, kolorowych sal, które pozwalają na realizację zadań dydaktycznych i opiekuńczych. Teren jest wyjątkowo spokojny i bezpieczny. Ogród zabaw otoczony jest zielenią, co umożliwia bezpośrednią obserwację zmian zachodzących w przyrodzie. W wydzielonej i zabezpieczonej części ogrodu znajduje się oczko wodne z kolorowymi rybkami i roślinnością wodną, dające możliwość obserwacji i karmienia rybek. Środowisko naturalne wywiera korzystny wpływ na rozwój i zdrowie wychowanków.

Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 – 18.00. Przedszkole oprócz zajęć realizowanych zgodnie z planami dydaktycznymi, proponuje także zajęcia dodatkowe w godzinach popołudniowych, po realizacji podstawy programowej.

Welcome to the, SmallSteps Preschool!

We are a group of former and current teachers, united in our passion for making the preschool education great again!

This means that we’re gonna go any length and extra mile to ensure that all of our knowledge and skills are gonna be transferred to all of our young students, with love and care attached!

Nasza oferta

Kadra pedagogiczna

Naszą kadrę tworzą wykwalifikowani, doświadczeni pedagodzy i nauczyciele wychowania przedszkolnego. Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę na specjalistycznych kursach i szkoleniach. Między innymi dlatego jesteśmy przedszkolem nowoczesnym, stosującym twórcze metody pracy z dzieckiem i osiągnięcia współczesnej pedagogiki. Zawsze indywidualnie podchodzimy do potrzeb i możliwości każdego dziecka. Na stałe współpracujemy także ze specjalistami – psychologiem i logopedą. Tworzymy warunki, które sprzyjają wszechstronnemu rozwojowi umiejętności i osobowości, a jednocześnie – pozwalają dziecku na radosne odkrywanie świata i swoich własnych możliwości.

Skontaktuj się z nami!

Przedszkole Niepubliczne ABECADŁO