Abecadło

Nasza placówka wyróżnia się bogatą ofertą edukacyjną. W ramach czesnego oferujemy m.in.: warsztaty, wyjazdy, imprezy i uroczystości, koncerty, teatrzyki.

Przedszkola Abecadło

REKRUTACJA

Trwa rekrutacja do przedszkola i żłobka na rok szkolny 2021/2022. Przyjmujemy dzieci od 1 - ego roku życia. Prowadzimy roczne przygotowanie przedszkolne, tzw. "zerówkę". Zapraszamy!!!

JĘZYK ANGIELSKI

Miło nam poinformować, że Nowy Rok rozpoczynamy z TEDDYM EDDIEM. Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku od 2 do 7 lat. Jej głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Zajęcia pełne są komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest przez: gry, zabawy, słuchowiska oraz piosenki - czyli wszystko to, co dzieci lubią najbardziej.

OZONOWANIE SAL

Drodzy Rodzice! Chcemy, by nasze sale były wolne od wszelkich wirusów, bakterii oraz alergenów. W tym celu został zakupiony specjalny sprzęt do ozonowania pomieszczeń, dzięki czemu możemy regularnie oczyszczać zarówno przedszkole jak i żłobek. Zapewniamy, że proces ten jest w pełni bezpieczny (odbywa się podczas nieobecności dzieci) a także niezwykle skuteczny w walce z drobnoustrojami.

z Przedszkola Abecadło

Mali Patrioci

Kształtowanie postaw patriotycznych, to jedno z głównych zadań naszej placówki. Chcemy, by nasze przedszkolaki wyrosły na Polaków, którzy, nie tylko są dumni ze swojej ojczyzny, ale znają także jej dzieje.

Koncert PAPAJA KIDS ” Szanty czas”

22 kwietnia odwiedził nas nasz ulubiony zespół muzyczny Papaja Kids. Artyści zaprosili nas na morską podróż dookoła świata. Podczas koncertu odwiedziliśmy takie kraje jak: Meksyk, Hiszpania a nawet Rosja. Oczywiście

WIRTUALNE SPOTKANIE Z GADAMI

W kwietniowy poniedziałek w naszym przedszkolu odbyło się wirtualne spotkanie z gadami. Tego dnia odbyły się warsztaty przyrodnicze prowadzone przez “Zwierzęta dzieciom”. Podczas lekcji on-line nasze dzieci mogły poznać wiele

“…and the Oscar goes to…”

W poniedziałek 22 marca nasze przedszkole odwiedził zespół Papaja Kids. Tym razem artyści zaprosili nas na galę rozdania Oscarów w kategorii – muzyka filmowa. Złotą statuetką zostały nagrodzone m.in. takie

Dlaczego My?

Ponieważ ABECADŁO to najlepsze przedszkole w Zielonce! Przedszkole Niepubliczne ABECADŁO w Zielonce zostało wpisane do Ewidencji Placówek Niepublicznych Gminy Zielonka. Przedszkole mieści się w wolnostojącym budynku. Posiada pięć słonecznych, kolorowych sal, które pozwalają na realizację zadań dydaktycznych i opiekuńczych. Teren jest wyjątkowo spokojny i bezpieczny. Ogród zabaw otoczony jest zielenią, co umożliwia bezpośrednią obserwację zmian zachodzących w przyrodzie. W wydzielonej i zabezpieczonej części ogrodu znajduje się oczko wodne z kolorowymi rybkami i roślinnością wodną, dające możliwość obserwacji i karmienia rybek. Środowisko naturalne wywiera korzystny wpływ na rozwój i zdrowie wychowanków.

Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 – 18.00. Przedszkole oprócz zajęć realizowanych zgodnie z planami dydaktycznymi, proponuje także zajęcia dodatkowe w godzinach popołudniowych, po realizacji podstawy programowej.

Welcome to the, SmallSteps Preschool!

We are a group of former and current teachers, united in our passion for making the preschool education great again!

This means that we’re gonna go any length and extra mile to ensure that all of our knowledge and skills are gonna be transferred to all of our young students, with love and care attached!

Nasza oferta

Kadra pedagogiczna

Naszą kadrę tworzą wykwalifikowani, doświadczeni pedagodzy i nauczyciele wychowania przedszkolnego. Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę na specjalistycznych kursach i szkoleniach. Między innymi dlatego jesteśmy przedszkolem nowoczesnym, stosującym twórcze metody pracy z dzieckiem i osiągnięcia współczesnej pedagogiki. Zawsze indywidualnie podchodzimy do potrzeb i możliwości każdego dziecka. Na stałe współpracujemy także ze specjalistami – psychologiem i logopedą. Tworzymy warunki, które sprzyjają wszechstronnemu rozwojowi umiejętności i osobowości, a jednocześnie – pozwalają dziecku na radosne odkrywanie świata i swoich własnych możliwości.

Skontaktuj się z nami!

Przedszkole Niepubliczne ABECADŁO