Abecadło

Nasza placówka wyróżnia się bogatą ofertą edukacyjną. W ramach czesnego oferujemy m.in.: warsztaty, wyjazdy, imprezy i uroczystości, koncerty, teatrzyki.

Przedszkola Abecadło

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W najbliższą środę - 25 listopada będziemy wspólnie świętować Dzień Pluszowego Misia.

OZONOWANIE SAL

Drodzy Rodzice! Chcemy, by nasze sale były wolne od wszelkich wirusów, bakterii oraz alergenów. W tym celu został zakupiony specjalny sprzęt do ozonowania pomieszczeń, dzięki czemu możemy regularnie oczyszczać zarówno przedszkole jak i żłobek. Zapewniamy, że proces ten jest w pełni bezpieczny (odbywa się podczas nieobecności dzieci) a także niezwykle skuteczny w walce z drobnoustrojami.

ZAJĘCIA DODATKOWE

Od 1 października rozpoczęły się zajęcia dodatkowe. Oprócz warsztatów plastycznych, kulinarnych i teatralnych w naszej ofercie pojawiły się też zajęcia sensoryczne. Jak co roku prowadzimy także naukę gry na pianinie.

z Przedszkola Abecadło

KONCERT PATRIOTYCZNY ZESPOŁU PAPAJA KIDS

W czwartek 19 listopada uczestniczyliśmy we wspaniałym koncercie patriotycznym, w wykonaniu Papaja Kids. Tym razem artyści zaprezentowali nam utwory o tematyce patriotycznej oraz te związane ze Świętem Niepodległości, m.in. “Szara

Święto Niepodległości

We wtorek 10 listopada wszystkie przedszkolaki celebrowały zbliżające się Święto Niepodległości. Wszystkie grupy rozmawiały na temat ojczyzny, patriotyzmu, wolności narodu. Rozważaniom tym, towarzyszyły też działania artystyczne, w wyniku których powstały

Święto Dyni

W piątek 30 października celebrowaliśmy Święto Dyni. Zarówno przedszkolaki, jak i maluchy ze żłobka bawiły się w iście dyniowym klimacie. Oprócz gier i zabaw ruchowych odbyło się mnóstwo zabaw plastycznych

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLALA

We wtorek 27 października odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. Z tek okazji wszystkie Pszczółki i Zuchy przybyły odświętnie ubrane, by w tak eleganckich strojach zaprezentować swoje artystyczne umiejętności.. Maluszki

Dlaczego My?

Ponieważ ABECADŁO to najlepsze przedszkole w Zielonce! Przedszkole Niepubliczne ABECADŁO w Zielonce zostało wpisane do Ewidencji Placówek Niepublicznych Gminy Zielonka. Przedszkole mieści się w wolnostojącym budynku. Posiada pięć słonecznych, kolorowych sal, które pozwalają na realizację zadań dydaktycznych i opiekuńczych. Teren jest wyjątkowo spokojny i bezpieczny. Ogród zabaw otoczony jest zielenią, co umożliwia bezpośrednią obserwację zmian zachodzących w przyrodzie. W wydzielonej i zabezpieczonej części ogrodu znajduje się oczko wodne z kolorowymi rybkami i roślinnością wodną, dające możliwość obserwacji i karmienia rybek. Środowisko naturalne wywiera korzystny wpływ na rozwój i zdrowie wychowanków.

Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 – 18.00. Przedszkole oprócz zajęć realizowanych zgodnie z planami dydaktycznymi, proponuje także zajęcia dodatkowe w godzinach popołudniowych, po realizacji podstawy programowej.

Welcome to the, SmallSteps Preschool!

We are a group of former and current teachers, united in our passion for making the preschool education great again!

This means that we’re gonna go any length and extra mile to ensure that all of our knowledge and skills are gonna be transferred to all of our young students, with love and care attached!

Nasza oferta

Kadra pedagogiczna

Naszą kadrę tworzą wykwalifikowani, doświadczeni pedagodzy i nauczyciele wychowania przedszkolnego. Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę na specjalistycznych kursach i szkoleniach. Między innymi dlatego jesteśmy przedszkolem nowoczesnym, stosującym twórcze metody pracy z dzieckiem i osiągnięcia współczesnej pedagogiki. Zawsze indywidualnie podchodzimy do potrzeb i możliwości każdego dziecka. Na stałe współpracujemy także ze specjalistami – psychologiem i logopedą. Tworzymy warunki, które sprzyjają wszechstronnemu rozwojowi umiejętności i osobowości, a jednocześnie – pozwalają dziecku na radosne odkrywanie świata i swoich własnych możliwości.

Skontaktuj się z nami!

Przedszkole Niepubliczne ABECADŁO