Abecadło

Nasza placówka wyróżnia się bogatą ofertą edukacyjną. W ramach czesnego oferujemy m.in.: warsztaty, wyjazdy, imprezy i uroczystości, koncerty, teatrzyki.

Przedszkola Abecadło

Święto DYNI

W piątek 30 października odbędą się gry i zabawy z okazji Święta Dyni. Zachęcamy, by tego dnia nasze przedszkolaki przyszły ubrane na pomarańczowo 🙂

OZONOWANIE SAL

Drodzy Rodzice! Chcemy, by nasze sale były wolne od wszelkich wirusów, bakterii oraz alergenów. W tym celu został zakupiony specjalny sprzęt do ozonowania pomieszczeń, dzięki czemu możemy regularnie oczyszczać zarówno przedszkole jak i żłobek. Zapewniamy, że proces ten jest w pełni bezpieczny (odbywa się podczas nieobecności dzieci) a także niezwykle skuteczny w walce z drobnoustrojami.

ZAJĘCIA DODATKOWE

Od 1 października rozpoczęły się zajęcia dodatkowe. Oprócz warsztatów plastycznych, kulinarnych i teatralnych w naszej ofercie pojawiły się też zajęcia sensoryczne. Jak co roku prowadzimy także naukę gry na pianinie.

z Przedszkola Abecadło

Koncert “Z Papają przez rozśpiewaną Europę”

W piątek 23 listopada gościliśmy nasz ulubiony zespół muzyczny. Tym razem artyści zaprosili nas na muzyczną podróż po Europie. Papaja zaprezentowała kilka utworów pochodzących m.in z Hiszpanii, Włoch i Grecji.

JESIENNE WARSZTATY 🙂

W poniedziałek 12 października wszystkie dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w warsztatach robienia świec żelowych. Przedszkolaki miały okazję samodzielnie wykonać świecę, którą starannie udekorowały jesiennymi motywami. Przy okazji dzieci

Pokaz Iluzji

W czwartek 1 października odwiedził nas iluzjonista Maciej Szymański. Artysta zachwycił swoim występem wszystkich zgromadzonych widzów. Dzieci z zapartym tchem obserwowały niezwykłe sztuczki Maccino, chętnie też towarzyszyły mu na scenie.

Dlaczego My?

Ponieważ ABECADŁO to najlepsze przedszkole w Zielonce! Przedszkole Niepubliczne ABECADŁO w Zielonce zostało wpisane do Ewidencji Placówek Niepublicznych Gminy Zielonka. Przedszkole mieści się w wolnostojącym budynku. Posiada pięć słonecznych, kolorowych sal, które pozwalają na realizację zadań dydaktycznych i opiekuńczych. Teren jest wyjątkowo spokojny i bezpieczny. Ogród zabaw otoczony jest zielenią, co umożliwia bezpośrednią obserwację zmian zachodzących w przyrodzie. W wydzielonej i zabezpieczonej części ogrodu znajduje się oczko wodne z kolorowymi rybkami i roślinnością wodną, dające możliwość obserwacji i karmienia rybek. Środowisko naturalne wywiera korzystny wpływ na rozwój i zdrowie wychowanków.

Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 – 18.00. Przedszkole oprócz zajęć realizowanych zgodnie z planami dydaktycznymi, proponuje także zajęcia dodatkowe w godzinach popołudniowych, po realizacji podstawy programowej.

Welcome to the, SmallSteps Preschool!

We are a group of former and current teachers, united in our passion for making the preschool education great again!

This means that we’re gonna go any length and extra mile to ensure that all of our knowledge and skills are gonna be transferred to all of our young students, with love and care attached!

Nasza oferta

Kadra pedagogiczna

Naszą kadrę tworzą wykwalifikowani, doświadczeni pedagodzy i nauczyciele wychowania przedszkolnego. Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę na specjalistycznych kursach i szkoleniach. Między innymi dlatego jesteśmy przedszkolem nowoczesnym, stosującym twórcze metody pracy z dzieckiem i osiągnięcia współczesnej pedagogiki. Zawsze indywidualnie podchodzimy do potrzeb i możliwości każdego dziecka. Na stałe współpracujemy także ze specjalistami – psychologiem i logopedą. Tworzymy warunki, które sprzyjają wszechstronnemu rozwojowi umiejętności i osobowości, a jednocześnie – pozwalają dziecku na radosne odkrywanie świata i swoich własnych możliwości.

Skontaktuj się z nami!

Przedszkole Niepubliczne ABECADŁO