Abecadło

Nasza placówka wyróżnia się bogatą ofertą edukacyjną. W ramach czesnego oferujemy m.in.: warsztaty, wyjazdy, imprezy i uroczystości, koncerty, teatrzyki.

Przedszkola Abecadło

BAL PRZEBIERAŃCÓW

W piątek 5 lutego we wszystkich grupach odbędą się Bale Karnawałowe. Stroje, kostiumy, przebrania - mile widziane 🙂

JĘZYK ANGIELSKI

Miło nam poinformować, że Nowy Rok rozpoczynamy z TEDDYM EDDIEM. Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku od 2 do 7 lat. Jej głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Zajęcia pełne są komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest przez: gry, zabawy, słuchowiska oraz piosenki - czyli wszystko to, co dzieci lubią najbardziej.

OZONOWANIE SAL

Drodzy Rodzice! Chcemy, by nasze sale były wolne od wszelkich wirusów, bakterii oraz alergenów. W tym celu został zakupiony specjalny sprzęt do ozonowania pomieszczeń, dzięki czemu możemy regularnie oczyszczać zarówno przedszkole jak i żłobek. Zapewniamy, że proces ten jest w pełni bezpieczny (odbywa się podczas nieobecności dzieci) a także niezwykle skuteczny w walce z drobnoustrojami.

z Przedszkola Abecadło

KONCERT ” W RYTMIE LATINO”

W czwartek 14 stycznia gościliśmy zespół Papaja Kids. Tym razem artyści zabrali nas w muzyczną podróż do ciepłych, słonecznych krajów Ameryki Południowej i Środkowej. Przedszkolaki “odwiedziły” Brazylię, Jamajkę a nawet

Spotkanie z Mikołajem

W piątek 18 grudnia do naszego przedszkola zawitał długo wyczekiwany gość. Św. Mikołaj (bo o nim mowa), wzbudził we wszystkich dzieciach wiele pozytywnych emocji. Zarówno przedszkolaki jak i maluchy ze

Bożonarodzeniowe występy

Jak co roku dzieci ze wszystkich przedszkolnych grup przygotowały występy z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Jasełka dedykowane rodzicom i dziadkom zostały nagrane, a następnie udostępnione, by choć w

ŚWIĄTECZNY WYSTĘP PAPAJA KIDS

W poniedziałek 14 grudnia gościliśmy w przedszkolu nasz ulubiony zespół Papaja Kids. Tym razem artyści wystąpili z koncertem o tematyce świątecznej, nie mogło zabraknąć więc takich hitów jak: Jingle Bells,

Dlaczego My?

Ponieważ ABECADŁO to najlepsze przedszkole w Zielonce! Przedszkole Niepubliczne ABECADŁO w Zielonce zostało wpisane do Ewidencji Placówek Niepublicznych Gminy Zielonka. Przedszkole mieści się w wolnostojącym budynku. Posiada pięć słonecznych, kolorowych sal, które pozwalają na realizację zadań dydaktycznych i opiekuńczych. Teren jest wyjątkowo spokojny i bezpieczny. Ogród zabaw otoczony jest zielenią, co umożliwia bezpośrednią obserwację zmian zachodzących w przyrodzie. W wydzielonej i zabezpieczonej części ogrodu znajduje się oczko wodne z kolorowymi rybkami i roślinnością wodną, dające możliwość obserwacji i karmienia rybek. Środowisko naturalne wywiera korzystny wpływ na rozwój i zdrowie wychowanków.

Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 – 18.00. Przedszkole oprócz zajęć realizowanych zgodnie z planami dydaktycznymi, proponuje także zajęcia dodatkowe w godzinach popołudniowych, po realizacji podstawy programowej.

Welcome to the, SmallSteps Preschool!

We are a group of former and current teachers, united in our passion for making the preschool education great again!

This means that we’re gonna go any length and extra mile to ensure that all of our knowledge and skills are gonna be transferred to all of our young students, with love and care attached!

Nasza oferta

Kadra pedagogiczna

Naszą kadrę tworzą wykwalifikowani, doświadczeni pedagodzy i nauczyciele wychowania przedszkolnego. Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę na specjalistycznych kursach i szkoleniach. Między innymi dlatego jesteśmy przedszkolem nowoczesnym, stosującym twórcze metody pracy z dzieckiem i osiągnięcia współczesnej pedagogiki. Zawsze indywidualnie podchodzimy do potrzeb i możliwości każdego dziecka. Na stałe współpracujemy także ze specjalistami – psychologiem i logopedą. Tworzymy warunki, które sprzyjają wszechstronnemu rozwojowi umiejętności i osobowości, a jednocześnie – pozwalają dziecku na radosne odkrywanie świata i swoich własnych możliwości.

Skontaktuj się z nami!

Przedszkole Niepubliczne ABECADŁO