SONY DSC
O tym jak ważną rolę w życiu dziecka odgrywają Dziadkowie nie musimy chyba nikomu przypominać. Dlatego też, aby uczcić ich kalendarzowe święto, które przypada na styczeń przygotowaliśmy dla nich niezwykłe spotkania. "Biedronki" zaprosiły babcie i dziadków, bo to by tradycyjnie im zaśpiewać i wyrecytować wierszyki, ale też po to, by zaprosić ich do wspólnej zabawy. wszyscy goście chętnie i aktywnie uczestniczyli w przygotowanych konkursach. Babcie nawijały włóczkę, dziadkowie wymieniali się góralskim kapeluszem. Było też trochę zagadek. dziadkowie musieli rozpoznać swoje wnuki po głosie, rozpoznawali też siebie na portretach namalowanych przez dzieci. Zabawy i śmiechu było co nie miara, wesoło było zarówno dziadkom jak i przedszkolakom, które z dumą patrzyli na swoich gości dzielnie walczących w różnych konkurencjach. Młodsze dzieci zaprosiły zaś babcie i dziadków na przedstawienia, które wywołały u nich moc wzruszeń i wspomnień. "Skrzaty" zaprezentowały występ "Powróćmy jak za dawnych lat", podczas którego wybrzmiewały piękne, klasyczne melodie, m.in. "Umówiłem się z nią na dziewiątą...". To były wyjątkowe, rodzinne chwile. Bardzo się cieszymy, że naszym śpiewem i tańcem mogliśmy sprawić naszym kochanym babciom i dziadkom tyle radości.