SONY DSC
W środę 14 lutego świętowaliśmy Dzień Zakochanych. Tego dnia przedszkolaki zachwycały nas swoimi strojami w kolorze miłości, czym doskonale dopasowały się do tematycznej dekoracji przygotowanej specjalnie na to święto. Przygotowane przez panią Alę zabawy sprawiły dzieciom dużo radości. Wszystkie konkursy związane były oczywiście z Walentynkami, miłością oraz jej symbolami. Przedszkolaki odgadywały zagadki, uczestniczyły w grach zręcznościowych, ruchowych. Zanim jednak rozpoczęły się konkurencje pani Ala wyjaśniła wszystkim historię tego święta oraz przedstawiła sylwetkę Św. Walentego. Następnie wszystkie przedszkolaki bawiły się przy muzyce, która oczywiście nawiązywała do tematyki dnia. Warto też wspomnieć, że nasi wychowankowie chętnie obdarowywały się wzajemnie samodzielnie przygotowanymi laurkami i prezencikami. To był bardzo miły, udany dzień, pełen wyznań i dobrej zabawy.Ach jak cudownie, że w naszym przedszkolu takich dni jest tak wiele...