Grudzień to czas, kiedy nasze przedszkolaki zapraszają swoich bliskich na przedstawienia przygotowane z okazji Świąt Bożego Narodzenia. W tym roku dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych prezentowały swoje umiejętności śpiewając kolędy, pastorałki, recytując wiersze. „Skrzaty” i „Tropiciele” przedstawiły tradycyjne Jasełka, w których opowiadały historię Bożego Narodzenia. „Biedronki” zorganizowały koncert kolęd, wprawiając w zachwyt zebranych gości znajomością nieznanych i zapomnianych już pastorałek. Natomiast maluszki „Pszczółki” i „Tropiciele” w reniferowych strojach zaśpiewały i zatańczyły świątecznie najpiękniej jak tylko umiały. Wszystkie występy oczarowały zebraną widownię a każde przedstawienie zostało nagrodzone gromkimi brawami.