SONY DSC
W piątek 20 września - czyli w Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka "Biedronki" i "Skrzaty" pojechały na Farmę Iluzji. Wyczekiwana wycieczka dała przedszkolakom wiele niezapomnianych wrażeń. Wszyscy pełni sił i energii przystąpili do zwiedzania obiektu. Pierwszą atrakcją było zwiedzenie krzywego domu. Następnie przedszkolaki zobaczyły stół olbrzyma, weszły do zakręconego domu, przeszły też przez tunel zapomnienia. Dużym wyzwaniem było wyjście z lustrzanego labiryntu, ale i z tym wszyscy poradzili sobie bez większego problemu. Oczywiście nie mogło zabraknąć wizyty w ogródku olbrzyma oraz w smoczym lesie. Miłą niespodzianką była możliwość odwiedzenia mini gospodarstwa. Wszystkie dzieci podziwiały kucyki, króliki, kaczki i kury. Ostatnim etapem wycieczki były zabawy w wesołym miasteczku-czyli podróże kolejkami i zabawy na karuzelach. Po zwiedzeniu wszystkich atrakcji dzieci udały się do autokaru, którym wróciły do przedszkola. Wszystkie dzieci były zachwycone wizytą na Farmie Iluzji i do dziś nie wiedzą, jak te wszystkie atrakcje były możliwe...