SONY DSC
W piątek 8 listopada odbyła się uroczystość z okazji Święta Niepodległości. Przedstawienie przygotowały dzieci z gr. "Biedronki" pod kierunkiem wychowawczyni Agnieszki Pańko. Tego dnia, do naszego przedszkola zawitali zaproszeni przedstawiciele władz miasta: Sekretarz Miasta Zielonka - pani Renata Jóźwiak oraz Kierownik CUW - pani Anna Hrynkiewicz. Podczas uroczystości straszaki przepięknie zaprezentowały wiersze i pieśni o tematyce patriotycznej, by w ten sposób uczcić pamięć bohaterów walczących o niepodległą Polskę. Powaga i zaangażowanie małych aktorów wzbudziła uznanie u młodszych kolegów oraz ogromne wzruszenie wśród dorosłych widzów. W trakcie spotkania wyróżnione były symbole narodowe, które przejawiały się w dekoracji, rekwizytach, a także w torcie-specjalnie przygotowanym na tą uroczystość. To był kolejny piękny dzień, kolejna piękna lekcja historii i patriotyzmu.