W sobotę 14 grudnia wszystkie przedszkolaki radośnie przybyły do Hotelu Gregory w Kobyłce, by tam spotkać długo wyczekiwanego Św. Mikołaja. Odświętnie ubrane dzieci musiały uzbroić się w cierpliwość, ponieważ zanim przybył owy gość,one same musiały wykazać się nie lada wiedzą i sprytem. Pani Mikołajowa zabrała dzieci w podróż dookoła świata, dzięki czemu poznały świąteczne tradycje obecne w innych krajach. Przy okazji uczestnicy balu musieli wykonać kilka zadań. Na szczęście wszystkie okazały się łatwe do wykonania, dlatego Św. Mikołaj szybko przybył z worami pełnymi prezentów. Radości nie było końca. Każdy przedszkolak chętnie tulił Mikołaja, odbierał prezent, pozując przy tym do pamiątkowego zdjęcia. Mikołaju! Do zobaczenia za rok!