POWITANIE WIOSNY

W piątek 19 marca wszystkie przedszkolaki uczestniczyły w grach i zabawach przygotowanych z okazji Pierwszego Dnia Wiosny. Aby uczcić ten wyczekiwany dzień – wszyscy – zarówno dzieci jak i personel przybyli do przedszkola w kolorowych strojach a także w odlotowych fryzurach. Na głowach królowały wesołe kolory, kwiaty we włosach, irokezy oraz fale, loki i koki. Przedszkole wypełnione było świetną zabawą, a wszędzie rozbrzmiewały piosenki o tematyce wiosennej. Wszyscy ochoczo śpiewali, malowali, tworzyli liczne dzieła opiewające uroki zbliżającej się pory roku (m.in. portrety i kukiełki Pani Wiosny), by czym prędzej przegonić zimę. Mamy ogromną nadzieję, że nasze starania poskutkują i niedługo poczujemy prawdziwą wiosnę.