PIKNIK RODZINNY

PIKNIK RODZINNY

W sobotę 4 czerwca odbył się PIKNIK RODZINNY zorganizowany przez naszą placówkę. Z wielką radością, po pandemicznej przerwie ponownie spotkaliśmy się na łonie natury z przedszkolakami i ich rodzinami. Tego dnia mieliśmy dla naszych gości – zarówno tych małych jak i tych dużych wiele atrakcji. Spotkanie rozpoczęliśmy koncertem naszego ulubionego zespołu Papaja Kids, następnie na scenie pojawił się niezwykle wesoły Magik. Wszystkie dzieci mogły wyszaleć się na dmuchańcach, pobawić się dużymi bańkami mydlanymi, pomalować sobie buźkę, zrobić brokatowy tatuaż, a następnie uwiecznić to na zdjęciu w foto budce. Z kolei dla dorosłych czekały smakołyki: chleb ze smalcem, kiełbaski oraz inne pyszności z grilla, pyszna zupa grochowa oraz domowe słodkości (w tym oczywiście uwielbiana przez dzieci – czekoladowa fontanna:). Dziękujemy wszystkim naszym Gościom za wspólnie spędzony czas. To była dla nas ogromna przyjemność 🙂