MIŁOŚĆ ROŚNIE WOKÓŁ NAS

MIŁOŚĆ ROŚNIE WOKÓŁ NAS

14 lutego w naszym przedszkolu odbyły się zabawy walentynkowe. Tego dnia poznaliśmy historię obchodów Walentynek oraz różne sposoby uczczenia tego święta. Jednak najważniejszym elementem było omówienie i przepracowanie różnych emocji i uczuć dzieci. Staraliśmy się pokazać jak możemy okazać serdeczność komuś bliskiemu oraz co sprawia, że przyjaźń i miłość pojawiają się wśród nas. Choć tematy były dość trudne, to musimy przyznać, że wszystkie przedszkolaki wykazały się ogromną wrażliwością oraz umiejętnościami. Walentynki to też super okazja do dobrej zabawy – przez co nie mogło zabraknąć muzyki i tańca. W niektórych grupach zostały przemycone także elementy dydaktyczne, przez co uznajemy ten dzień bardzo owocny, bo przecież “miłość rośnie wokół nas…”